Results
Girls 4x100 Meter Relay
6 SHS - Lou Chaney, Tori Sexton, Shelby Yancey, Flora Ayers - 1:03.1
7 SHS - Gracie Chambers, Zoe Parker, Macey Phillips, Jacey Goodman - 1:03.3
Girls 4x800 Meter Relay
5 SHS - Katie Chambers, Autum Goodman, Jacey Goodman, Emily May - 13:53
6 SHS - Leslie Gansore, Madison Gibson, Jacy Williams, Lily Cross - 15:01
Girls 100 Meter Dash
4 Leslie Gansore 13.3
11 Lou Chaney 14.1
12 Shelby Yancey 14.1
17 Zoe Parker 14.8
24 Macey Phillips 16.7
Girls 200 Meter Dash
7 Leslie Gansore 30.3
11 Sierra Gibson 31.5
15 Audriana Boles 33.6
19 Jestine Phillips 40.2
Girls 400 Meter Dash
9 Katie Chambers 1.22
Girls 800 Meter Run
4 Gabriella Boles 2.46
11 Tori Sexton 3:26
13 Autum Goodman 3:54
Girls 1600 Meter Run
1 Gabriella Boles 6:11
11 Jacy Williams 8:44
Girls 100 Meter Hurdles
2 Shelby Yancey 18.2
4 Grace Sexton 19.1
7 Jaden Chambers 22.2
Girls 300 Meter Hurdles
1 Grace Sexton 52.2
8 Jaden Chambers 1:05
Girls Discus Throw
7 Shelby Yancey 62-11
8 Zoe Carson 62-04
11 Lrostom Slpg,am 56-05
Girls Long Jump
7 Leslie Gansore 11-06
8 Jestine Phillips 10-03
Girls 4x200 Meter Relay
6 SHS - Sierra Gibson, Kristin Skogman, Karmen Smith, Sierra Newport - 2:17
Girls Team Score
5 SHS
Boys 4x100 Meter Relay
5 SHS - Hunter Buttram, Noah Fladie, Caleb Jeffers, Josh Boshears - 57.4
Boys 4x800 Meter Relay
1 SHS - Richie Dykes, Jaden Goodman, Conner Miller, Josh Boshears - 9:04
Boys 100 Meter Dash
7 Richie Dykes 12.4
9 Tyler Little 12.4
16 Caleb Jeffers 13.1
20 Noah Fladie 13.8
21 Gage Phillips 14.4
Boys 200 Meter Dash
17 Gage Phillips 28.7
21 Caleb Jeffers 30.0
Boys 400 Meter Dash
5 Tyler Little 56.0
7 Richie Dykes 57.3
Boys 800 Meter Dash
10 Conner Miller 2:49
11 Jaden Goodman 3:00
Boys 1600 Meter Run
11 Conner Miller 5:44
15 Andrew Zachary 5:52
Boys 3200 Meter Run
1 Tyler Little 10:50
9 Andrew Zachary 15.21
Boys Discus Throw
1 Nathan Cook 110-10
6 Austin Ayers 98-09
14 Hunter Buttram 71.03
Boys Long Jump
14 Noah Fladie 13-05
Boys High Jump
3 Richie Dykes 5-00
Boys Team
6 SHS